کاربرد اسفنج چیست ؟

ابتدا فوم سرد سفت تر از همه می باشد ( که لازم به تذکر است نسبت به سفارش مشتری می توانید نرم تر نیز باشد ) سپس اسفنج و فوم گرم که شبیه به هم هستند و در نهایت اسفنج یورولوکس که فوق العاده نرم می باشد و اصطلاحا  لمه می باشد.

از لحاظ طول عمر :

طول عمر فوم سرد مرغوب از دیگر گزینه ها بیشتره و بعد از آن اسفنج یورولوکس و بعد اسفنج ساده و در آخر فوم گرم. یعنی در اثر استفاده مستمر طولانی مدت فوم سرد خیلی دیرتر از بقیه گزینه ها دچار افت می شود و بعد از ۵ سال شاید خیلی کم مشخص شود که افت کرده و قابل اغماض می باشد و محسوس نیست.

راحتی اسفنج یورولوکس بالاترین گرید می باشد و بعد ار آن اسفنج ساده یا اصطلاحا ابر و بعد از آن فوم سرد. البته فوم گرم را در مقایسه نمی توان گذاشت چون عملا استفاده از آن منسوخ شده و به هیچ وجه مقرون به صرفه نیست.

در دسته بندی اسفنج ها به وزنی هم اشاره میشود که مثلا اسفنج ۳۵ کیلویی یا ۳۰ کیلویی که باید بدانید این واحد معیار اندازه گیری دانسیته اون اسفنج می باشد و هرچقدر تراکم اسفنج بالاتر باشد کیفیت و دوام اسفنج بیشتر خواهد بود.

اسفج :

اسفنج در واقع همان تخته پاک کن های قدیمی است که به نام ابر هم در بازار شناخته شده است، ولی در ابعاد بزرگتر و متفاوت.

ابتدا فوم سرد سفت تر از همه می باشد سپس اسفنج و فوم گرم که شبیه به هم هستند و در نهایت اسفنج یورولوکس که فوق العاده نرم می باشد و اصطلاحا  لمه می باشد.

اسفنجی که در کف مبلمان قرار میگیرد اسفنج موسوم به  30 کیلویی است. ( منظور از 30 کیلویی چگالی اسفنج میباشد)

هر چه چگالی اسفنج در قسمت کف مبلمان بالاتر باشد طول عمر آن بیشتر است .

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیشتر بخوانید