درباره ابر بوژان

مجموعه اسفنج های نرم و صنعتی ابر بوژان ( ابر صبا سابق ) در سال 1390 توسط آقای مهندس حامد آقائی پور با واردات مواد اولیه پلی پورتان و در اختیار گذاشتن آن در مجموعه های تولید اسفنج ( تحت عنوان مشارکت در تولید با فرمولاسیون اختصاصی ابر بوژان ) در منطقه صنعتی شورآباد تهران آغاز به فعالیت نمود.

محصولات ابر بوژان

مجموعه ابر بوژان دارای محصولاتی از جمله اسفنج های نرم و صنعتی با دانسیته 10 الی 200 کیلوئی که مورد استفاده در صنایع مبلمان خانگی و اداری ، تشک و کالای خواب ، تشک های بیمارستانی خودروئی ،کفاشی ، اسکاج ، عروسک سازی ، بسته بندی ، ورزشی و بدن سازی می باشد.

علاوه بر آن خدمات برش های ورقی ، ابعادی ، سه بعدی (CNC) و رولی با دقت بالا و بدون پرتی قابل ارائه می باشد.

درباره ابر بوژان

تنوع و کیفیت بالای محصولات

تنوع بی نظیر و با کیفیت محصولات ابر بوژان امکان رقابت با محصولات خارجی را ایجاد نموده است.

فعالیت این مجموعه با تولید کنندگان و صادرکنندگان نمونه کشور که حساسیت بسیار بالائی برای تهیه اسفنج به عنوان ماده ی اولیه در کارخانه های خود دارند برگ برنده ای در کارنامه کاری مجموعه ابر بوژان محسوب می شود که همین موفقیت در بازار رقابتی امروز راز ماندگاری ، امید و حرکت روبه جلو با تمامی سختی ها و شرایط تحریمی می باشد.

گارانتی ویژه

ابر بوژان تنها مجموعه ایست که محصولات خود را (اسفنج های سوپر ویژه HR) 36 ماه یا 3 سال بی قید و شرط گارانتی می نماید که همین موضوع طی یک دهه گذشته موجب آسودگی خاطر، جلب اعتماد و رضایت مشتریان این مجموعه شده است پیشنهاد می دهیم اول تجربه کنید و بعد صحت اطلاعات را شما قضاوت کنید مطمئین هستیم که رضایت شما تامین خواهد شد.